AKTUALNOŚCI


SIERPIEŃ 2016   Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego
    WYNIKI


CZERWIEC 2016   Konkurs Fotograficzny
    PLAKAT KONKURS
MAJ 2016   WIKĘD sponsorem Lechii Gdańsk
    MECZ LECHIA GDAŃSK
MARZEC 2016  

Gazela Biznesu 2015


 

   
Kolejny, trzeci już raz dostąpiliśmy zaszczytu zostać uhonorowani corocznym tytułem Gazeli Biznesu tym razem w edycji 2015! Stukrotne dzięki zastępowi naszych pracowników, licznym partnerom handlowym, aż w końcu Wam szanowni Klienci. Jesteście naszą siłą! To dla Was staramy się by nasza stolarka była najlepsza!

Dziękujemy

gazele biznesu 2015 1 Kopiowanie


STYCZEŃ 2016   Nowości w ofercie Drzwi Stalowych
   
Nowy rok zaczął się na dobre. Zaczynamy zdecydowanym krokiem, wprowadzając wiele nowości do naszej oferty Drzwi Stalowych. Są to przede wszystkim nowa seria drzwi OPTIMUM, o której szczegółach możecie Państwo dowiedzieć się klikając TUTAJ. Do istniejącej oferty dołączyliśmy nowy pakiet szkleń, nowe kolory, pochwyty z przyciskiem i wiele innych. O wszystkich szczegółach możecie Państwo dowiedzieć się pobierając najnowszą, styczniową edycję katalogu Drzwi Stalowych WIKĘD.

dyskietka Kopiowanie POBIERZ KATALOG

drzwi optimum Kopiowanie


    Pasywna stolarka okienna z wykorzystaniem systemu TROCAL 76mm
   
Do naszej oferty z zakresu stolarki PVC trafił nowy profil od renomowanego dostawcy - firmy PROFINE. TROCAL 76mm, o którym mowa to bez wątpienia strzał dziesiątkę, jeśli chodzi o aktualną ofertę dostawców profili. Najistotniejszą cechą nowego systemu jest fakt, że w cenie, która dotychczas kojarzyła się z niską półką stolarki PVC otrzymają Państwo nowoczesny, super-szczelny i elegancki produkt o parametrach zarezerwowanych dotychczas wyłącznie dla segmentu Premium. System pozwala na praktycznie nieograniczone kombinacje poprzez ogromną gamę wzmocnień, łączników, listw. Producent PROFINE zapewnia również, że każdy z jego profili wykonywany jest w technologii bezołowiowej Greenline. Oznacza to, że pozbawione sa stabilizatorów ołowiowych, bardzo powszechnie stosowanych w solarce PVC z przełomu XX/XXI wieku. Dziś stawiamy na ekologię i oszczędność energii w trosce o nasze kolejne pokolenia - naszą przyszłość.

Producent PROFINE wspomniał również o konkursie, który wystartuje niebawem i dotyczyć będzie Klientów systemu TROCAL 76mm. Ale o tym napiszemy wkrótce!


a114fff2e4c771905c9508e6e5d8a3e8


WRZESIEŃ 2015   Koniec roku początkiem nowych inwestycji w WIKĘD
    NOWA HALA Kopia

Miło nam poinformować, że nasza fabryka urosła o kolejną, szóstą już halę produkcyjną. Nowy obiekt zostanie wyposażony w nowoczesny park maszynowy, będący istotnym usprawnieniem procesów produkcyjnych.

CZERWIEC 2015    Kolejny Diament Forbesa dla WIKĘDu!
   

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny raz otrzymaliśmy odznaczenie Diamentu Forbesa w edycji 2015. Jest to dowód ogromnego zaufania, które odpowiedzialni czujemy się pielęgnować i kontynuować w przyszłych latach czyniąc naszą ofertę jeszcze lepszą i przyjazną dla jeszcze większej liczby odbiorców. DZIĘKUJEMY!

diament forbesa 2015

 

MAJ 2015   System automatycznego otwierania drzwi TERMO Prestige
   

W kolejnej, czerwcowej edycji katalogu długo oczekiwanie nowości. Do oferty wprowadziliśmy systemy automatycznego otwierania dedykowane dla linii TERMO Prestige w trzech wariantach. Nasi Klienci do wyboru będą mieli system biometryczny, kodowy lub zbliżeniowy. System biometryczny, inaczej czytnik lini papilarnych, pozwala na otwieranie drzwi za pomocą odcisku palca, system kodowy to inaczej wprowadzanie kodu na klawiaturze oraz system zbliżeniowy - otwieranie poprzez zbliżeniowy czytnik.

SYSTEM BIOMETRYCZNY   SYSTEM KODOWY SYSTEM ZBLIŻENIOWY
SYSTEM BIOMETRYCZNY   SYSTEM KODOWY SYSTEM ZBLIŻENIOWY

Dodatkowo wzbogaciliśmy ofertę o kontaktrony (czujniki niechcianego otwarcia drzwi, połączone z systemem alarmowym), nowe rodzaje dostawek, DUOKOLOR (skrzydło w dwóch różnych kolorach na jednej ze stron), nowe szerokości skrzydeł biernych, nowe samozamykacze oraz klamka AXA Magnus kl.C z zabezpieczeniem. 
Pobierz katalog, by dowiedzieć się więcej!!!

                             LINK

 

     
LUTY 2015   Gazela Biznesu wędruje do WIKĘDu!
   

Kolejne prestiżowe odznaczenie powędrowało do naszej firmy! Tym razem doceniło nas szanowne Jury zestawienia Gazele 2015 01 141Biznesu, którzy rok w rok badają rozwój małych i średnich firm na przestrzeni trzech ostatnich lat. Cieszy nas to ogromnie. "WIKĘD", niegdyś lokalna firma w gminie Luzino, dziś staje się rozpoznawalnym i uznanym producentem stolarki otworowej w całej Polsce! Bierzemy pełną odpowiedzialność, za kredyt zaufania jakim obdarzyli nas klienci. 

Dołożymy wszelkich starań, by nasze produkty były zawsze najlepsze - to nasza recepta na sukces!

 

STYCZEŃ 2015    TERMO Prestige - Nowa seria drzwi energooszczędnych
   

TERMO Prestige to zupełnie nowa linia drzwi dedykowana dla Klientów, dla których w harmonii z nowoczesną linią i komfortem użytkowania priorytetem staje się energooszczędność, czego następstwem jest ekonomia. W dobie coraz droższej energii, nasza oferta stanowi naturalną odpowiedź na potrzeby oszczędzania przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności konfiguracji.

Zapytaj o drzwi TERMO Prestige w swoim salonie sprzedaży!!!
termo prestige
Główne cechy drzwi TERMO Prestige:
- skrzydło drzwiowe o grubości 86mm wypełnione pianą poliuretanową
- ciepła ościeżnica z przekładką termiczną oraz dwoma uszczelkami
- w pełni automatyczna zasuwnica z 6 punktami ryglowania
- automatycznie opadająca uszczelka progowa
- ciepły próg z przegrodą termiczną
- 6 bolców antywyważeniowych
- zaczepy zasuwnicy z regulowanym dociskiem
- 3 zawiasy z płynną regulacją 3D wraz z nasadkami ozdobnymi
- izolacyjność termiczna na poziomie Ud=0,85 dla drzwi pełnych
- 2 klasa antywłamaniowości dla drzwi pełnych

     Okucia MACO Multi-Matic w oknach WIKĘD
   

pobraneOd początku tego roku w oknach WIKĘD stosujemy nowy rodzaj okuć. Wieloletnie badanie rynku oraz przyglądanie się nowym technologiom upewniło nas, że najlepszym rozwiązaniem dla naszych okien będzie System MACO Multi-Matic. Jest to system nie tyle nowy, co sprawdzony. Postawiono w nim na trwałość i komfort użytkowania.

Pozbawiony jest wad poprzedniego systemu, mianowicie:
- zmieniono sposób łączenia elementów (brak blaszek łączących)
- rygle owalne, które tarły o zaczepy ramowe zastąpiono rolkami (grzybkami), które znacznie zmiejszają tarcie, co za tym idzie - komfort użytkowania
- klamka nie znajduje się już na środku, gdyż zasuwnica zakończona jest stałą stopką

Więcej dowiecie sie z katalogu na stronie MACO:

                                LINK

 

GRUDZIEŃ 2014    WIKĘD nagrodzony Diamentem Forbesa!
    Z radością pragniemy poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym odznaczeniem Diamentu miesięcznika Forbes. Jest to niewątpliwy sukces znaleźć się w czołówce najlepiej rozwijających się i prosperujących firm. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, co stanowi motywację do dalszego udoskonalania i wzbogacania oferty naszej firmy. Oczywistym jest, że do sukcesu w ogromnej mierze przyczynili się nasi szanowni Klienci, którzy od wielu lat darzą nas zaufaniem za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

diament