Krok 4: Sposoby otwierania

Drzwi do Waszego domu mogą się otwierać, jak tylko chcecie! Do wyboru mamy najbardziej popularne rozwiązania okuć drzwiowych, jak klamki i gałki, ale też bardziej nowoczesne podchwyty, które nadają drzwiom zewnętrznym indywidualnego charakteru. Wszystkie te opcje możecie miksować ze sobą, tworząc oryginalne i funkcjonalne rozwiązania dla Waszego domu.

 

Klamko-klamka

 

Klamko-pochwyt

 

Pochwyt-pochwyt

 

Klamko-gałka

Krok 5: Akcesoria

Drzwi zewnętrzne WIKĘD będą jeszcze bardziej dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki akcesoriom oraz inteligentnym technologiom, ułatwiającym życie i zabezpieczającym, to co dla Was najważniejsze. Możecie wybierać spośród systemów domykających drzwi za Wami, ekranów LCD, nowoczesnych wizjerów oraz inteligentnego otwierania drzwi poprzez odczyt linii papilarnych domowników.

Inteligentne otwieranie

Inteligentne otwieranie to najnowocześniejsze technologie, dbające o Wasze bezpieczeństwo i wygodę. By otworzyć drzwi nie trzeba mieć klucza – wystarczy przyłożyć palec do czytnika linii papilarnych, zbliżyć brelok do czytnika RFiD lub kliknąć odpowiedni przycisk w aplikacji. To rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale i prestiżowe.

Wizjer

Proponujemy dwa rodzaje klasycznych, szerokokątnych wizjerów do drzwi zewnętrznych. W podstawowej wersji mają 30 mm średnicy i możecie dopasować je do koloru drzwi, wybierając z trzech barw: złotej, srebrnej i czarnej. Większy wizjer o średnicy 46 mm wykonaliśmy z trwałej stali nierdzewnej, która dzięki uniwersalnym kolorom (srebrnym i czarnym) pasuje do każdych drzwi.

Ekran LCD

Dla wymagających stworzyliśmy cyfrowy wizjer, działający nawet w nocy dzięki podczerwieni. Ma praktyczny ekran LCD w rozmiarze 4 cali i możliwość zapisania do 50 zdjęć. Wizjer z ekranem LCD pasuje szczególnie do nowoczesnych domów, zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Samozamykacz

Samozamykacz to bezpiecznie rozwiązanie, dzięki któremu macie zawsze pewność, że zamknęliście drzwi, wychodząc z domu. Proponujemy kilka rodzajów i kolorów, byście z łatwością dobrali pasujące do Waszych drzwi urządzenie.

Konfigurator drzwi WIKĘD

Wszystko ma znaczenie! Dlatego stworzyliśmy konfigurator, dzięki któremu krok po kroku będziecie mogli spersonalizować własne drzwi zewnętrze. Pasujące do Waszego domu i Waszych potrzeb. Wybieracie spośród kilku linii drzwi, niemal nieograniczonej palety kolorów, dodatków i akcesoriów. Dzięki najnowszym technologiom, Wasze drzwi będą funkcjonalne, piękne i świetnie zabezpieczone.

Katalog

W naszym katalogu prezentujemy najpopularniejsze możliwości konfigurowania drzwi i opisujemy stosowane przez nas technologie i rozwiązania. To świetne źródło inspiracji, pomysłów i wiedzy, dzięki którym z łatwością dobierzecie drzwi idealne dla Waszego domu i jego mieszkańców.

Inspiracje

Nowoczesne, klasyczne, a może przeszklone? W naszym katalogu inspiracji prezentujemy najciekawsze, najbardziej funkcjonalne i bezpieczne drzwi zewnętrzne, które lada dzień mogą zagościć na Waszym progu.