Porte spécialisée

Gamme Protect

Cenisz sobie ciszę, komfort oraz dbasz o życie Twoje i bliskich? Wybierz linię bezpiecznych drzwi specjalistycznych Protect dedykowanych jako drzwi wejściowe do mieszkań. Doskonale sprawdzą się także jako drzwi wewnątrz domu – do garażu, kotłowni itp.

protect-grafika-1
protect-grafika-2
Gamme Protect

Choisissez parmi 4 options

Porte d’entrée en 4 options:

  • Acoustique (43dB)
  • Acoustique et Anti – Effraction (43dB, RC3)
  • Acoustique et Coup Feu (43dB, EI30) avec option Coup Fumée (Sm)
  • Coup Feu, Anti – Effraction et Acoustique (EI30, RC3, 43dB) avec option Coup Fumée (Sm)
Drzwi specjalistyczne

Odkryj linię Protect

Drzwi Protect występują wyłącznie w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową « 11”. Oferują kilkanaście kolorów oklein w standardzie. Umożliwiają wybór wzorów pełnych, pełnych z przetłoczeniami oraz aplikacją INOX/BLACK (możliwość wyboru aplikacji BLACK nie dotyczy drzwi Protect w opcji PPOŻ oraz wzorów 35, 32, 24, 23, 22, 20, 19).

Daj się porwać wyobraźni i wybieraj spośród szerokiej gamy możliwości! Drzwi Protect doskonale sprawdzą się także jako drzwi inwestycyjne – dzięki różnorodnym opcjom pozwalają na konfigurację dostosowaną do aktualnych przepisów prawnych.

Drzwi Protect Akustyczne oraz Protect Akustyczne-Antywłamaniowe oferują dodatkową możliwość personalizacji kolorystycznej w opcji Cameleon (RAL) – za dopłatą zgodną z cennikiem).

Drzwi specjalistyczne Protect

Spersonalizuj Twój wymarzony wzór!

Drzwi specjalistyczne Protect

Dedykowane portale drzwiowe

Rewolucja w portalach drzwiowych. Portal dedykowany dla drzwi Protect wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium – zamiast powszechnie stosowanej płyty meblowej. Rozwiązanie to zapewnia trwałość oraz idealne dopasowanie kolorystyczne z drzwiami WIKĘD.

Decyzję o zakupie portalu należy podjąć podczas zamawiania drzwi – wynika to z konieczności zintegrowania dedykowanego adaptera z ościeżnicą. Portale można zamówić w wersji symetrycznej (ta sama szerokość boczna po obu stronach oraz dowolna na górze) lub asymetrycznej (dwie różne szerokości boczne oraz dowolna na górze). Portal mocowany jest do muru przy pomocy specjalistycznego kleju, zapewniającego dodatkową stabilność konstrukcji.

Portale dedykowane są wyłącznie do drzwi otwieranych do wewnątrz. Minimalna szerokość ściany, na którą montowana jest ościeżnica do drzwi z portalem wynosi 15 cm. Wymagany jest montaż licujący ościeżnicę ze ścianą wewnętrzną. W przypadku zamówienia portalu oraz drzwi w różnych kolorach, adapter ościeżnicy zostanie wykonany w kolorze ościeżnicy.