Jak wybrać drzwi?

Bardzo cenimy Wasze unikalne pomysły, dlatego umożliwiamy indywidualne personalizowanie drzwi zgodnie z Waszymi potrzebami – od kierunku otwarcia, koloru, przeszklenia po klamki, okucia i różnorodne akcesoria. Poniżej krok po kroku przeprowadzimy Was przez drogę do idealnie skrojonych na wymiar drzwi, pasujących do Was i Waszego domu.

Krok 1: Jakie drzwi?

Na początkowym etapie decydujecie o kierunku otwierania drzwi: prawym lub lewym. Oznacza to, że w pierwszym przypadku zawiasy będą po prawej, a w drugim po lewej stronie. Możecie też wybrać, czy drzwi będą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz domu. Dodatkowo w naszym asortymencie są ozdobne naświetla drzwi z wybranej strony.

Kierunek otwierania

Naświetla

Krok 2: Technologia

By możliwie najlepiej dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb, przygotowaliśmy pięć linii drzwi zewnętrznych WIKĘD. Różnią się one m.in.: grubością skrzydła, poziomem izolacji termicznej i akustycznej, klasą antywłamaniowości i ochroną przeciwpożarową.

Krok 3: Design

Drzwi zewnętrzne WIKĘD to niemal nieograniczone opcje łączenia kolorów, wykończeń oraz ozdobników. Możecie inspirować się modelami klasycznymi lub nowoczesnymi, dodając do nich m.in.: weneckie przeszklenia, ozdobne aluminiowe listwy, dekoracje oraz portale, okalające skrzydła drzwiowe. Zaskakująco szeroki wybór daje Wam możliwość stworzenia unikatowych drzwi do Waszego domu.

Wzór

Proponujemy trzy kolekcje wzorów drzwi zewnętrznych, które z łatwością dopasujecie do charakteru Waszego domu.

Kolor

Z łatwością skonfigurujecie idealne drzwi, dzięki szerokiej palecie kolorów i możliwości ich łączenia. Wasze drzwi mogą być naprawdę wyjątkowe!

 

Wykończenie

Wykończenie drzwi to przysłowiowa wisienka na torcie. Szkło nada im nowoczesnego charakteru, a aluminiowe ramki lekkości. Jeśli zależy Wam na oryginalnym efekcie, postawcie na portal okalający skrzydła drzwiowe.

Krok 4: Sposoby otwierania

Drzwi do Waszego domu mogą się otwierać, jak tylko chcecie! Do wyboru mamy najbardziej popularne rozwiązania okuć drzwiowych, jak klamki i gałki, ale też bardziej nowoczesne podchwyty, które nadają drzwiom zewnętrznym indywidualnego charakteru. Wszystkie te opcje możecie miksować ze sobą, tworząc oryginalne i funkcjonalne rozwiązania dla Waszego domu.

Krok 5: Akcesoria

Drzwi zewnętrzne WIKĘD będą jeszcze bardziej dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki akcesoriom oraz inteligentnym technologiom, ułatwiającym życie i zabezpieczającym, to co dla Was najważniejsze. Możecie wybierać spośród systemów domykających drzwi za Wami, ekranów LCD, nowoczesnych wizjerów oraz inteligentnego otwierania drzwi poprzez odczyt linii papilarnych domowników.

Konfigurator drzwi WIKĘD

Wszystko ma znaczenie! Dlatego stworzyliśmy konfigurator, dzięki któremu krok po kroku będziecie mogli spersonalizować własne drzwi zewnętrze. Pasujące do Waszego domu i Waszych potrzeb. Wybieracie spośród kilku linii drzwi, niemal nieograniczonej palety kolorów, dodatków i akcesoriów. Dzięki najnowszym technologiom, Wasze drzwi będą funkcjonalne, piękne i świetnie zabezpieczone.

Katalog

W naszym katalogu prezentujemy najpopularniejsze możliwości konfigurowania drzwi i opisujemy stosowane przez nas technologie i rozwiązania. To świetne źródło inspiracji, pomysłów i wiedzy, dzięki którym z łatwością dobierzecie drzwi idealne dla Waszego domu i jego mieszkańców.

Inspiracje

Nowoczesne, klasyczne, a może przeszklone? W naszym katalogu inspiracji prezentujemy najciekawsze, najbardziej funkcjonalne i bezpieczne drzwi zewnętrze, które lada dzień mogą zagościć na Waszym progu.

Skontaktuj się z nami