SYSTEM STOLARKI PCV

Prestige Slide Line

Drzwi podnoszono-przesuwne stanowią idealne połączenie przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną. Zapewniają światło i świeże powietrze na każde życzenie. Z drugiej strony skutecznie chronią przed wiatrem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak również przed nieproszonymi gośćmi. Pozwalają uzyskać szeroki, niemal nieograniczony widok na otoczenie domu, doskonale wkomponowując się w założenia nowoczesnej architektury.

Obojętnie czy potrzebne są wąskie przejście lub szerokie, pozbawione barier otwarcie na ogród, czy też wysokie, a mimo to wygodne w obsłudze, wielkie przeszklenia: dzięki doskonałym jakościowo, szczegółowo przemyślanym komponentom systemowym, można zrealizować optymalne rozwiązanie w każdych okolicznościach i w każdym stylu architektonicznym.

Prestige Slide Line pozwala osiągać relatywnie korzystne współczynniki izolacji cieplnej oraz oszczędzać na opłatach i energii nawet przy bardzo dużych przeszkleniach.

System profili Prestige Slide Line spełniają wymagania najwyższego niemieckiego standardu jakościowego RAL – klasa A.

Wzmocnienia profilu na całym obwodzie skrzydła i ramy drzwi dają w systemie Prestige Slide Line niezbędną stabilność oraz, przy zastosowaniu odpowiednich okuć, wielofunkcyjnych szyb zespolonych i układów ryglujących, możliwość dopasowania parametrów bezpieczeństwa do indywidualnych potrzeb.

Klasa: A
Głębokość: 194 mm
Ilość komór: 7 (rama) / 5 (skrzydło)
Ilość uszczelek: 2

Zobacz pozostałe systemy stolarki okiennej PVC WIKĘD