Drzwi aluminiowe

Linia ALU Fireline

Idealne drzwi na wydzielone strefy pożarowe. Zgodne z aktualnymi przepisami. Potwierdzone aprobatami. Drzwi przeciwpożarowe linii ALU Fireline występująca w dwóch opcjach EI 30 oraz 60 to mocne uzupełnienie oferty produktów inwestycyjnych.

Linia ALU Fireline

Wybieraj wśród 3 opcji

Drzwi aluminiowe ALU Fireline występują w standardzie w 3 opcjach wizualnych:

  • Panel (pełne wypełnienie panelowe)
  • Glass (pełne wypełnienie pakietem szybowym)
  • Duo (dolna część skrzydła wypełniona panelem, górna pakietem szybowym – drzwi z poprzeczką dzielącą obie części)
 

Drzwi wejściowe do mieszkań Protect

Odkryj linię Protect

 

Drzwi Protect występują wyłącznie w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową „11”. Oferują kilkanaście kolorów oklein w standardzie. Umożliwiają wybór wzorów pełnych, pełnych z przetłoczeniami oraz aplikacją INOX/BLACK (możliwość wyboru aplikacji BLACK nie dotyczy drzwi Protect w opcji PPOŻ oraz wzorów 35, 32, 24, 23, 22, 20, 19).

Daj się porwać wyobraźni i wybieraj spośród szerokiej gamy możliwości! Drzwi wejściowe do mieszkań Protect doskonale sprawdzą się także jako drzwi inwestycyjne – dzięki różnorodnym opcjom pozwalają na konfigurację dostosowaną do aktualnych przepisów prawnych.

Drzwi Protect Akustyczne oraz Protect Akustyczne-Antywłamaniowe oferują dodatkową możliwość personalizacji kolorystycznej w opcji Cameleon (RAL) – za dopłatą zgodną z cennikiem).

Drzwi aluminiowe PPOŻ

Dedykowane naświetla

W naświetlach zewnętrznych ALU Fireline występują do wyboru jednokomorowe szklenie (do wyboru w standardzie 4ESG/16/EI30 oraz 4ESG/16/EI60) lub panel 2 lub 3 warstwowy. Bazują one na ciepłych, sprawdzonych profilach aluminiowych z przekładką termiczną. W naświetlach wewnętrznych do wyboru szyba pojedyncza EI30 oraz EI60 lub panel 2 lub 3 warstwowy. Ta konstrukcja przeciwpożarowa w klasie EI30 lub EI60 doskonale sprawdza się w pomieszczeniach stawiających na kompromis nowoczesnego designu oraz bezpieczeństwa. Ceny w komplecie zawierają podstawowy zestaw montażowy. Pełna oferta oraz możliwość konfiguracji naświetli dostępna jest poprzez system zamówień WIKĘD.