Modne kolory

TOP TRENDS COLOR 2023

Paleta kolorów “TOP TRENDS” to nowoczesna i modna kolekcja kolorów, która opiera się na najnowszych trendach w dziedzinie mody i designu. W paletę tę włączono kolory ogłaszane przez Pantone jako kolor roku, co gwarantuje, że są one na czasie i odzwierciedlają aktualne trendy. Paleta ta jest idealna dla osób, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i szukają nowoczesnych i modnych rozwiązań kolorystycznych dla swojego domu.

Kolory podstawowe

natural decor

Drzwi WIKĘD można zamówić w jednym z 14 podstawowych kolorów oklein drzwi do wyboru, dostępnych w cenie katalogowej.
Kolor Dąb Bielony dostępny jest wyłącznie dla linii Termo Prestige Lux, Optimum z ościeżnicą Termo oraz Premium z ościeżnicą Termo. Kolory te są niedostępne dla drzwi przeszklonych z ramkami PCV.

Kolory Cameleon

Harmony color

Ognista czerwień, a może delikatny niebieski? Dzięki palecie kolorów RAL K5 Classic mogą Państwo wybrać odcień drzwi WIKĘD Cameleon idealnie dopasowany do Państwa wymagań! Kolory na bazie palety RAL o delikatnej strukturze skórki pomarańczy.

Kolory Cameleon

crystal sky color

13 wyjątkowych kolorów ze strukturą mieniących się w świetle kryształków
 

Dwa oblicza Twoich drzwi

WIKĘD BiKolor

Gdy wnętrze Twojego domu znacząco różni się kolorystycznie od zewnętrznej elewacji – jest na to dobry sposób? Prezentujemy propozycję wyboru kompozycji dwóch różnych kolorów zewnątrz i wewnątrz Twoich drzwi. Dostępna kolorystyka podstawowa oraz Cameleon.

Kolorystyka do potęgi Duo

WIKĘD DuoKolor

Pozwól sobie na maksymalną ekstrawagancję – dwa różne kolory na zewnętrznej, wewnętrznej lub obu stronach skrzydła. Dołącz do tego barwy palety RAL – efekt będzie nietuzinkowy, niepowtarzalny.