Zamówienia materiałów marketingowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty materiałów marketingowych, które są kluczem do jeszcze bardziej efektywnej obsługi Twoich Klientów. 

Zadbaj o wyjątkową prezentację produktów WIKĘD w Twoim Salonie za pomocą specjalnie zaprojektowanych ekspozytorów. Umożliwiają one eleganckie i przyciągające wzrok wyeksponowanie drzwi oraz naszych katalogów, co bez wątpienia przyciągnie uwagę Twoich Klientów. 

Oferujemy Twoim Klientom wolność wyboru – niech sami zdecydują, jaką technologię drzwi preferują, jaki kolor najbardziej do nich pasuje oraz jakie okucia są dla nich najlepsze. Nasze próbniki to idealne narzędzie, które wesprze Cię w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze Klienta, pomagając im dokonać wyboru marzeń. 

Z nami Twoja oferta stanie się nie tylko szeroka, ale i elastyczna, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wyróżnij się na rynku i daj swoim Klientom to, czego szukają – najlepszy wybór i jakość obsługi z materiałami marketingowymi od WIKĘD.

 
Uwaga! Formularz zamówień przeznaczony jest wyłącznie dla Dystrybutorów WIKĘD. Jeśli są Państwo przedstawicielami Punktu Sprzedaży drzwi WIKĘD – prosimy o kontakt z Dystrybutorem.