Nowe wzory

Nowe wzory drzwi poszerzyły kolekcję Future Inox o 4 nowoczesne, wpisujące się w aktualne trendy architektoniczne wzornictwo. Kolekcja Glass to kolejne 3 wzory , a wśród nich ten w którym szyba została umieszczona na całą wysokość skrzydła. Wzory 3D to dwie nowe, futurystyczne propozycje w których zastosowano warstwowe ułożenie blach w płaszczu skrzydła dając efekt głębi wzoru oraz skontrastowania kolorystyki. Stworzyliśmy również nową kolekcję My Glass.

My glass wizualizacja

My Glass to propozycja dla Klientów którzy samodzielnie chcą skomponować swoje wzornictwo na szkle lub skorzystać z wzorów już zaproponowanych. Na uwagę zasługuje wzór z rysunkiem drewna na hartowanym szkle, zaprojektowany przez specjalistów WIKĘD.

Bianconero
Nero - czarne drzwi - WIKĘD

Bianconero to edycja limitowana skierowana wyłącznie dla Salonów Partnerskich Leader o statusie Gold i Platinum. Drzwi w tej kolekcji występują jako rozwiązanie jednoskrzydłowe lub drzwi z naświetlem bocznymktóre jest idealnie zlicowane z powierzchnią skrzydła. To nowa linia wzornicza drzwi oparta na pięknych taflach szkła w kolorze białym lub czarnym. Baza w technologii Termo Prestige Lux, hartowane szkło, zamek elektromotoryczny, samozamykacz ukryty, podświetlenia LED w pochwycie oraz progu to gwarancja termiki, komfortu i bezpieczeństwa.

Alu Hybrid
AluHybrid packshot

Drzwi Alu Hybrid to najnowsza propozycja bezprzylgowych oraz obustronnie zlicowanych drzwi WIKĘD. To połączenie sprawdzonych technologii aluminium na skrzydle i ościeżnicy oraz kompozytu z włókna szklanego ze strukturą karbonu, który stanowi rdzeń skrzydła. W standardzie w drzwiach Alu Hybrid zastosowano zasuwnicę z ośmioma punktami ryglowania oraz listwę zaczepową, zawiasy chowane z regulacją 3D, wkładki ABUS w klasie D wraz z spersonalizowanym kluczem, szyld pierścieniowy oraz próg z systemem odprowadzania wody opadowej. To wszystko dało znakomity rezultat współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie Ud=0,54W/m2K dla całych drzwi.

W premierowym odcinku “Design vs Technologia” specjaliści firmy WIKĘD Adam Kawelczyk i Piotr Płoskoń omawiają nowoczesną technologię ALU HYBRID – ciepłe, bezpieczne i piękne drzwi na lata. Zapraszamy do oglądania!

Pochwyty

Inspirująca biżuteria do drzwi to nowe pochwyty oraz nowa klamka zastosowana w drzwiach Alu Hybryd. To przede wszystkim pochwyty SLIM POCKET, które zyskały nową zlicowaną technologię montażu, możliwość pokrycia ich szkłem oraz wyposażenie w przycisk, czytnik linii papilarnych lub podświetlenie LED. Na uwagę zasługują nowe pochwyty SLIM gdzie wypełnienie może stanowić czarny lacobel lub drewno egzotyczne z podświetlaną żywicą. Zapewne ciekawą propozycją okaże się również pochwyt Beta 150cm w kolorze złotym.

W czwartym odcinku eksperci WIKĘD Adam Kawelczyk i Piotr Płoskoń prezentują okucia drzwiowe z bogatej oferty firmy. 

Minimalistyczna klamka LAVA, ukryte pochwyty do drzwi, podświetlane pochwyty i wiele innych nowych rozwiązań.

Sprawdźcie w jaki sposób można otwierać i zamykać drzwi WIKĘD oraz jakie elementy dodadzą im nowoczesności. 

Zapraszamy do oglądania!

Rozwiązania SMART to również obszar nowości WIKĘD. Do stosowanego już wcześniej rozwiązania zdalnego otwierania drzwi dodajemy nowy sterownik i aplikację w której możemy dodatkowo sterować zamkiem elektromotorycznym oraz opcjonalnym podświetleniem LED.

Foyer

Podświetlenie LED to nadanie niepowtarzalnego klimatu naszym drzwiom. Możliwość podświetlenia progu, pochwytów lub świetlnych intersji LED w naświetlu bocznym.

Zmiany w ofercie kolorystycznej to wycofanie kolorów Mahoń oraz Wenge i wprowadzenie nowego koloru z rodziny Woodec jakim jest Dąb Toffee oraz Woodec Dąb Turner o usłojeniu poziomym. To również zamiana dotychczasowego koloru biały strukturalny na nowoczesny Biały Mat. Również w grupie kolorów antracyt następują zmiany. Zamieniamy Antracyt Szafir na wpisujący się w aktualne trendy rynkowe Antracyt Jedwab.