Iron to nowa linia antywłamaniowych i stylowych drzwi wejściowych do mieszkań. To drzwi o nowoczesnym designie, które możesz dopasować do swojego gustu i mieszkania, wybierając spośród różnorodnych modeli oraz malowania w dowolnym kolorze. Linia Iron wykonana jest z trwałych i odpornych materiałów, które zapewniają ochronę i komfort użytkowania. W ofercie drzwi Iron znajdziesz szeroki wybór ościeżnic oraz możliwość nowoczesnego wykończenia portalem lub opaską. 

Nowości WIKĘD to przede wszystkim nowa kolekcja ROYAL oraz SOFT LINE

Kolekcja ROYAL charakteryzuje się zachwycającym klasycznym designem i wyjątkowymi, ozdobnymi ramkami.

Kolekcja SOFT LINE to niezwykle spójna forma drzwi, która została osiągnięta dzięki wyeliminowaniu ramek przyszybowych otaczających przeszklenia.

Poszerzyliśmy również ofertę o dwa nowe wzory 3D oraz jeden wzór FUTURE INOX.

Nasza nowa kolekcja drzwi ROYAL to drzwi, które przeniosą Cię do świata pełnego elegancji i tradycji. Wśród kilkunastu wzorów znajdują się wersje z elementami szklanymi oraz drzwi pełne. Wszystkie modele doskonale prezentują się w dwóch wariantach.

Drzwi wejściowe nowoczesne, drzwi bez ramek, drzwi zewnętrzne nowoczesne, beżowe drzwi

Drzwi z kolekcji SOFT LINE to kwintesencja elegancji i subtelności. Minimalistyczne modele z tej kolekcji oferujemy w lakierowanej wersji w jednym z kolorów z palet: New Trends Color, Crystal Sky Color lub dowolnego koloru RAL.

NOWE KOLORY

Nowa paleta TOP TRENDS COLOR 2023 to nowoczesna i modna kolekcja kolorów, która opiera się na najnowszych trendach w dziedzinie mody i designu. Paleta ta jest idealna dla osób, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i szukają nowoczesnych i modnych rozwiązań kolorystycznych dla swojego domu.

Nowe kolory CRYSTAL SKY COLOR to modne kolory malowania drzwi z unikatową strukturą kryształków mieniących się w słońcu. Paleta premium inspirowana wyraziście połyskującymi kryształkami.

System MULTI SMART to zaawansowany hybrydowy system kontroli dostępu, który łączy w sobie 3 elementy zabezpieczające: czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową oraz czytnik zbliżeniowy RFID. Za pomocą tego urządzenia możesz korzystać z wielu praktycznych funkcjonalności w jednym miejscu, również z poziomu aplikacji.

Naświetle uchylno-rozwierne, glass corner

Teraz możesz zamówić naświetle o szerokości nawet do 1500 mm. To jeszcze większy wybór rozmiarów, który wprowadzi więcej naturalnego światła do Twojego wnętrza, zachowując przy tym nowoczesny design. Dla lepszego efektu, dajemy możliwość zamontowania dwóch naświetli pod kątem prostym, czyli naświetla typu GLASS CORNER. Istnieje również możliwość montażu naświetla uchylno – rozwiernego z tak zwanym ukrytym skrzydłem, które od zewnątrz wygląda jak klasyczne doświetle bez widocznych profili skrzydła.

Klamka LAVA o niezwykłym designie dostępna teraz w kolorze złotym. Dodatkowo, wprowadzamy do naszej oferty pasujący złoty szyld pierścieniowy. Do grupy klamek SOLO do pochwytu jednostronnego dołączyła klamka QUADRO (TAHOMA) w kolorze Black i Inox.