Antywłamaniowe drzwi do mieszkań

Iron to nowa linia antywłamaniowych i stylowych drzwi wejściowych do mieszkań. To drzwi o nowoczesnym designie, które możesz dopasować do swojego gustu i mieszkania, wybierając spośród różnorodnych modeli oraz malowania w dowolnym kolorze. Linia Iron wykonana jest z trwałych i odpornych materiałów, które zapewniają ochronę i komfort użytkowania. W ofercie drzwi Iron znajdziesz szeroki wybór ościeżnic oraz możliwość nowoczesnego wykończenia portalem lub opaską. 

Drzwi IRON występują w 6 opcjach ościeżnic

Drzwi IRON mają do wyboru 2 opcje antywłamaniowe

WŁAŚCIWOŚCI DRZWI IRON

Wskaźnik 

akustyczny RW

38 dB

Klasa

antywłamaniowa

RC2/RC3

Dostępne 

rozmiary

80N, 80, 90N, 90, 100

Dostępne 

skróty*

do 10 cm (co 1 cm)

WYRÓŻNIJ SWOJE MIESZKANIE

Co wybrać? Opaskę czy portal?

Kiedy i jaki portal wybrać?

Decyzję o zakupie portalu należy podjąć podczas zamawiania drzwi – wynika to z konieczności zintegrowania dedykowanego adaptera z ościeżnicą. Portale można zamówić w wersji symetrycznej (ta sama szerokość boczna po obu stronach oraz dowolna na górze), asymetrycznej (dwie różne szerokości boczne oraz dowolna na górze) i portal jednostronny dowolny (boczny lub górny). Portal mocowany jest do muru przy pomocy specjalistycznego kleju, zapewniającego dodatkową stabilność konstrukcji. Istnieje możliwość zamówienia portalu z certyfikatem PPOŻ.

Na co zwrócić uwagę?

Portale dedykowane są wyłącznie do drzwi linii Protect i Iron otwieranych do wewnątrz.  Minimalna szerokość ściany, na którą montowana jest ościeżnica do drzwi z portalem wynosi 15 cm. Wymagany jest montaż licujący ościeżnicę ze ścianą wewnętrzną. W przypadku zamówienia portalu oraz drzwi w różnych kolorach, adapter ościeżnicy Protect zostanie wykonany w kolorze ościeżnicy. Dostępna głębokość portalu wynosi od 35 do 350 mm (liczone co 5 mm). Dostępne są wszystkie kolory z podstawowej palety.

Wybrałeś/aś już drzwi do swojego mieszkania?
Skontaktuj się z wybranym Salonem Partnerskim