LINIA DRZWI WIKĘD

Optimum Aluminiowo-Kompozytowa

Linia drzwi zewnętrznych przeznaczona dla wymagających klientów. Zapewnia dobre parametry izolacyjności – termicznej Ud=0,92 (dla drzwi bez przeszklenia). Przyznany Europejski Standard Zgodności CE oraz spełniający wymagania klasy antywłamaniowej RC2*, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo. Konstrukcja oparta na 76 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy aluminiowo-kompozytowej.

*Wg PN-EN 1627:2011; dotyczy drzwi pełnych oraz z przeszkleniem (P4) z ramką INOX (wybrane modele) wyposażone w klamkę klasy C oraz wkładkę klasy C.

Premium aluminiowo-kompozytowa

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Wybierając drzwi zewnętrzne do Twojej inwestycji, warto otworzyć się na nowe. Dziesiątki różnorodnych wzorów – od klasycznej stylistyki, po pionierskie rozwiązania wizualne. To wszystko w tysiącach możliwych kombinacji – tak, aby idealnie wpasować się w Twoją indywidualną koncepcję. Nowoczesna linia produkcyjna, wysoka automatyzacja procesów oraz własne laboratorium testowe sprawiają, że drzwi zewnętrzne WIKĘD są atrakcyjną propozycją, nie tylko na polskim rynku drzwiowym.

 

WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆ

Ościeżnica aluminiowo-kompozytowa

Ościeżnica aluminiowo-kompozytowa to gwarancja produktu bezpiecznego i odpornego na wszelkie czynniki zewnętrzne. Kompozyt z aluminium to materiał, który jest niezwykle trwały i wytrzymały. Sposób wykonania ościeżnicy aluminiowo-kompozytowej dla drzwi WIKĘD stanowi doskonały przykład połączenia jakości i nowoczesności, dlatego sprawdzi się w budownictwie wielomieszkaniowym i jednorodzinnym. Szeroka gama kolorystyczna oraz bogate wzornictwo drzwi WIKĘD idealnie komponują się z ościeżnicą aluminiowo-kompozytową oraz innymi dodatkami.

Zobacz pozostałe linie drzwi WIKĘD

Linia Premium Termo
Linia Optimum
Linia Normal