ROYAL

Kolekcja ROYAL to drzwi zewnętrzne w stylu angielskim, które zachwycają klasycznym designem nadającym niezwykły charakter Twojemu domowi. Nasza nowa kolekcja to drzwi z ozdobną ramką, które przeniosą Cię do świata pełnego elegancji i tradycji.
Drzwi z kolekcji ROYAL emanują stylem klasycznym, rustykalnym, wiejskim oraz vintage, co czyni je uniwersalnymi i ponadczasowymi drzwiami wejściowymi.

Drzwi zewnętrzne w stylu angielskim

Poznaj klasyczne wzory drzwi kolekcji ROYAL.

Wśród kilkunastu wzorów znajdują się wersje z elementami szklanymi oraz drzwi pełne. 

Wszystkie modele doskonale prezentują się w dwóch wariantach, jako drzwi retro.
Proponujemy drzwi monokolorystyczne, gdzie skrzydło i trwałe aluminiowe ramki występują w identycznym, wybranym kolorze z naszej bogatej palety lub wariant skrzydła w okleinie z palety Natural Decor dopełniony ramkami w kolorze głębokiej, matowej czerni. 

Takie połączenie pozwoliło uzyskać drzwi angielskie.

Konfigurator drzwi WIKĘD to skuteczne narzędzie dla osób, które pragną samodzielnie zaprojektować swoje drzwi zewnętrzne. Pozwala on dowolnie wybierać spośród wielu dostępnych opcji. Łatwość w konfiguracji to nie jedyna zaleta tego rozwiązania. Wygenerowane przez program grafiki pozwalają przybliżyć końcowy wygląd drzwi. Zobacz kolekcję ROYAL w konfiguratorze i dopasuj drzwi zewnętrzne w stylu angielskim do swojego domu.