SPECJALISTA DS. IT/SQL

Oferujemy

✓ Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
✓ Możliwość rozwoju i poznania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów dla branży stolarki okiennej i drzwiowej
✓ Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
✓ Umowa o pracę
✓ Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
✓ Grupowe ubezpieczenie na życie
✓ Świadczenia świąteczne i zdrowotne

Zakres obowiązków

✓ Udział w prowadzonych pracach projektowych
✓ Tworzenie kodu zapytań i poleceń SQL
✓ Testowanie wdrażanych rozwiązań
✓ Współpraca z międzynarodowym zespołem do spraw produkcyjnych systemów IT
✓ Szkolenia pracowników obsługujących system
✓ Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proce s produkcyjny
✓ Inne zadania związane ze wsparciem IT w firmie produkcyjnej

Nasze oczekiwania

✓ Wykształcenie w kierunku informatycznym lub technicznym
✓ Znajomość baz danych (MS SQL), umiejętność programowania w bazach SQL
Znasz się na branży? Szukasz nowych wyzwań i pewnego źródła dochodu w prężnej firmie o stabilnej pozycji na rynku? Czekamy na Twoje CV!