PROMO 1 PLN WIKĘD

Odkryj naszą wyjątkową promocję - PROMO 1 PLN!

Promocja przy zakupie drzwi WIKĘD!

Teraz, za jedynie , możesz wybrać jeden z pochwytów, które cieszą się niezwykłą popularnością

LUB za dodatkowe  dołączamy do Twojego zamówienia WIKĘD SMART, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo.

A to jeszcze nie koniec!

Za symboliczne  możesz również otrzymać podświetlenie LED progu, które nada Twoim drzwiom elegancji i nowoczesnego wyglądu. 

Nie przegap tej okazji i skorzystaj z naszej promocji WIKĘD już teraz!

WIKĘD PROMO 1 PLN

Pochwyt za 1 PLN

Odkryj pochwyt Alfa i Beta, czyli klasyczne, stylowe i funkcjonalne dodatki do Twoich drzwi zewnętrznych. Nasze pochwyty to nie tylko estetyczne elementy, ale również praktyczne rozwiązania, które ułatwiają otwieranie i zamykanie drzwi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują trwałość i niezawodność przez wiele lat.

Podświetlenie LED progu za 1 PLN

Poznaj nasze nowoczesne rozwiązanie – podświetlenie LED progu do drzwi. To subtelne światło umieszczone w progu, które nada Twoim drzwiom jeszcze większego uroku i funkcjonalności. Podświetlenie progu nie tylko dodaje elegancji i nowoczesnego wyglądu, ale także pełni praktyczną rolę, pomagając w optymalnym doświetleniu wejścia do Twojego domu.

WIKĘD PROMO 1 PLN

WIKĘD SMART za 1 PLN

Wybierz wygodę i bezpieczeństwo, jakie oferuje WIKĘD SMART – inteligentne rozwiązanie dla Twoich drzwi zewnętrznych.

Dzięki WIKĘD SMART możesz:

– Sprawdzić w telefonie otwarcie i zamknięcie drzwi,

– Włączyć i wyłączyć podświetlenie drzwi,

– Zdalnie sterować zamkiem elektrycznym w drzwiach. 

PAKIET PROMO za 3 PLN

WIKĘD PROMO 1 PLN - Pakiet

Skorzystaj z niepowtarzalnej promocji, gdzie za symboliczną kwotę 1 PLN możesz otrzymać nasze wysokiej jakości produkty. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się doskonałymi zakupami. Nie zwlekaj, skorzystaj już teraz z tej niezwykłej oferty!

Sprawdź gdzie możesz skorzystać z promocji

Sprawdź szczegóły promocji w regulaminie

*Warunkiem uzyskania promocyjnej ceny 1 PLN brutto, jest zakup kompletnych drzwi (skrzydło i ościeżnica) w dowolnej linii technologicznej z ościeżnicą aluminiową TERMO. Ograniczeniem są wymogi technologiczne. Ze względu na ograniczenia techniczne oraz technologię wykonania przeszklenia, wzory i kolory mogą różnić się od rzeczywistych. Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.