STOLARKA WIKĘD PVC

Nowoczesność i oszczędność

Jednym z najważniejszych elementów naszego domu są okna i drzwi, które muszą łączyć styl i elegancję z praktycznością i trwałością. Produkty firmy WIKĘD to rozwiązania nowych technologii, oparte na systemach wielokomorowych profili, okuć nowej generacji i szkła tak dobranego, aby maksymalnie obniżyć straty ciepła.

STOLARKA PVC WIKĘD

Ochrona przed hałasem

Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców. Dzięki zaawansowanej konstrukcji profili oraz możliwości osadzenia dedykowanych szyb, okna firmy WIKĘD skutecznie chronią przed uciążliwymi dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz. Oferowane profile posiadają w standardzie wysokie parametry dźwiękoszczelności izolacyjnej. Uzyskanie wyższych klas jest możliwe przy zastosowaniu szyb o podwyższonej dźwiękoszczelności.

o-stolarce-pvc

Szczelność i wentylacja

Okna firmy WIKĘD charakteryzują się bardzo wysokim poziomem szczelności oraz wentylacji. Szczelność pozwala na odpowiednią izolację akustyczną i termiczną budynku od czynników zewnętrznych.

Parametr izolacyjności przekłada się na znaczne oszczędności w utracie ciepła. Właściwą wentylację cechuje wymiana powietrza wewnątrz bez wprowadzania do pomieszczeń zewnętrznego hałasu.