SYSTEM STOLARKI PCV

Eco Line Plus

Nowoczesny system okienny z tworzywa sztucznego musi spełniać najwyższe wymogi jakościowe – począwszy od wyglądu poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska oraz długą żywotność. Eco Line Plus to jeden system z wszystkimi zaletami nowoczesnego okna.

System Eco Line Plus wyróżnia się najwyższymi parterami izolacyjności cieplnej, które uzyskano m.in poprzez wyposażenie go w dodatkową wewnętrzną uszczelkę.

Wąskie, smukłe profile sprawiają, że większa jest powierzchnia szyb. Dodatkowo atrakcyjność systemu rośnie dzięki możliwości wyboru szerokiej palety dekorów o strukturze drewna lub jednolitej.

Profile okienne Eco Line Plus są tak skonstruowane, że możliwe jest osadzenie w nich specjalnych szyb oraz zamontowanie specjalnych okuć antywłamaniowych.

W połączeniu ze specjalnymi szybami dźwiękochłonnymi najwyższej jakości system Eco Line Plus gwarantuje optymalną ochronę przed dobiegającymi z zewnątrz dźwiękami do 48 dB, podnosząc przy tym jakość życia.

Klasa: B
Głębokość: 76 mm
Ilość komór: 6
Ilość uszczelek: 3

Zobacz pozostałe systemy stolarki okiennej PVC WIKĘD