SYSTEM STOLARKI PCV

Premium Swing Line

Premium Swing Line jest w pełni 5-komorowym systemem (5 komór w profilu ramy
i 5 komór w profilu skrzydła) o głębokości zabudowy 70 mm, zapewniającym ochronę cieplną na wysokim poziomie.

Wzornictwo o nowoczesnej optyce i wyważonych proporcjach. Profil skrzydła wyraźnie odznacza się na tle ramy okiennej, nadając oknu niepowtarzalnego charakteru. Skrzydło, przez uwypuklenie zewnętrznej strony i mocne zaokrąglenie, wyraźnie odznacza się na tle całości.

Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie znajduje się komora przeznaczona na wzmocnienie stalowe zamknięte, natomiast w skrzydle – na wzmocnienie otwarte podwójnie sfalcowane (rozwiązanie wyjątkowe w technice okiennej).

System zapewnia możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 6 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.

Grubość ścianek zewnętrznych profilu wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), co jest charakterystyczne dla najwyższej klasy A (wg PN-EN 12608).

Perfect Line Swing wyposażony jest w układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewniający bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek są ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) umożliwiając idealne odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.

Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy wynosząca tylko 118 mm zapewnia większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.

Klasa: A
Głębokość: 70 mm
Ilość komór: 5
Ilość uszczelek: 2

Zobacz pozostałe systemy stolarki okiennej PVC WIKĘD